Yazarlar

Umut Cindiloğlu

Umut Cindiloğlu

Herkese Merhaba,

Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Ana Bilim Dalında doktora öğrencisiyim ve aynı zamanda Araştırma Görevlisi olarak görev yapmaktayım.

Doğaya, fotoğrafçılığa ve seyahat etmeye ilgimden dolayı Türkiye’de 60’ın  üzerinde, Avrupa ve Amerika’da ise toplamda 35’in üzerinde şehri ziyaret ettim. Bu seyahatlerim sırasında çektiğim fotoğraflara Fotoğraflarım instagram adresinden ve Kişisel instragram adresimden ulaşabilirsiniz. 🙂


Liseden Demer Kolejinden mezun olduktan sonra 2016’da Ondokuzmayıs Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümüne başladım ve 2021 yılında lisans eğitimimi tamamladım. Aralık 2023’de Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden yüksek lisans derecemi aldım. Lisans ve yüksek lisans eğitimim sırasında birçok sosyal aktiviteye katıldım ve çeşitli firmalarda staj/proje gerçekleştirdim.

Yağmaksan Firmasında lisans stajımı tamamladım ve SilverlineReeder gibi firmalarda projeler yapma fırsatı buldum.

2019 Yazında Work And Travel Programına katıldım ve 4 ayın üzerinde Los Angeles şehrinde yaşadım, bu süre içinde Six Flags Magic Mountain California’da olarak çalıştım.

2023 yazında Erasmus+ programı ile Barcelona’da Katalonya Politeknik Üniversitesine bağlı “Intelligent Data Science and Artificial Intelligence Research Center’da” araştırmacı olarak çalışma fırsatı buldum ve halen online olarak projelere destek sağlıyorum.

Hayatım boyunca yeni şeyler keşfetmeyi, öğrenmeyi ve öğrendiklerimi birilerine aktarmayı her zaman sevmişimdir, bu site sayesinde tecrübelerimi sizlere aktarmaya çalışacağım.

Umarım keyifli vakit geçirirsiniz. 🙂

——————————————————

Data Campus İnstagram: https://www.instagram.com/datacampus.official/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/umutcindiloglu/

Kaggle Profil: https://www.kaggle.com/umutcindiloglu

GitHub Profil: https://github.com/UmutCindiloglu

Gazi Üniversitesi Avesis: https://avesis.gazi.edu.tr/umutcindiloglu

 

Tanıştığımıza memnun oldum.👋

Yeni Eğitim Yazılarından İlk Sen Haberdar Olmak İster Misin?

Yalnızca yeni eğitim yazıları geldikçe sizi haberdar ediyoruz!

Tanıştığımıza memnun oldum.👋

Yeni Eğitim Yazılarından İlk Sen Haberdar Olmak İster Misin?

Yalnızca yeni eğitim yazıları geldikçe sizi haberdar ediyoruz!

Yazar hakkında

Umut CİNDİLOĞLU

Herkese Merhaba;

Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Anabilim Dalında doktora öğrencisiyim, aynı zamanda araştırma görevlisi olarak görev yapmaktayım.

Çalışma alanlarım Yapay Zeka, Bilgisayarlı Görü, Derin Öğrenme ve Optimizasyondur.

Yorum Yap